#streetfloorballleague
×

Druhá zastávka letošního Streetu! Pokračuje se v Českých Budějovicích

18.06.2024

Pokračování KFC Street Floorball League 2024 je na programu již tuto sobotu. Druhý turnaj pod širým nebem se uskuteční v Českých Budějovicích, a to na náměstí Přemysla Otakara II. Součástí budou nejen nabité zápasy, ale také pestré doprovodné aktivity s partnery turnajové série.

Letošní Street začal netradiční víkendovou akcí v pivovaru Holba, zatímco turnaj v Českých Budějovicích již přinese standardní měření sil v jednodenním formátu. Klání se uskuteční v sobotu 22. června na náměstí Přemysla Otakara II., kam se turnaj po loňské obměně vrací.

Lákadel bude na místě skutečně mnoho - a to nejen pro hráče, ale i všechny ostatní návštěvníky. Dorazí reprezentant Matěj Havlas, s nímž se porovnáte při střelbě na přesnost. Na vítěze této disciplíny následně čeká voucher na 1 000 korun v restauracích KFC.

Na stánku partnera ČEPS se můžete zapojit do soutěže, při které se měří rychlost střelby. Nejúspěšnější účastníci se mohou těšit na hodnotné ceny z Fanshopu Českého florbalu. Co se týče občerstvení, klasicky se o něj postará pivovar Holba včetně alko i nealko nápojů čepovaných do vratných kelímků. Ty následně lze vhodit do připraveného Haima boxu na podporu dětských pacientů onkologie. Připravena bude i chillzóna s lehátky v barvách generálního partnera KFC.

Pro všechny hráče má dále generální partner projektu KFC připravenou speciální nabídku. Přes unikátní QR kód si na místě objednají občerstvení, využijí speciální kód pro slevu 15 % a restaurace jim objednávku v rámci pohodlí doručí přímo na místo.

Neméně důležité však bude i dění na hřišti. Vítězné družstvo bude odměněno poukazem v hodnotě 3 000 korun do KFC a voucherem na 10 000 korun u dodavatele vybavení Florbalexpert. Velkým lákadlem jsou také vstupenky na jeden ze skupinových duelů naší reprezentace na prosincovém mistrovství světa mužů ve švédském Malmö. Ani ostatní týmy ale nepřijdou zkrátka - bojovat se bude třeba o piva od pivovaru Holba či o merchandising domácího šampionátu žen 2025.Další články